نوشته قبلی را که پست کردم، یک چند روزی را رفته بودم جایی. انگار در مابقی وقت های سال می آیم جایی!!

خب آدمیزاد زنده به آن است که آرام نگیرد.

توی همین چند روزی که پای وبلاگم تشریف نداشتم، کلی محبت شما دوستان شامل حال من کلنگ شده، پیش تر ها که می نوشتم شاید یک نفر یا دو نفر خواننده داشت اما حالا خوشحالم که دوستان وبلاگی ام بیشتر از آن تعدادی شده که حتی شاید فکرش را هم می نمودم. البته این آمارگیر وبلاگ کلنگ همساده پسر قاطی کرده، خب انتظار دیگری هم از یک وبلاگ کلنگی نمی رود! همین طور که دقیقه و ثانیه می گذرد دارد برای خودش کنتور می اندازد! بعد از چند روز آمده ام می بینم آمار بازدید کننده هایم کن فیکون شده! یک سری هم به قسمت آمار زدم و عجایبی دیدم در این دشت، که "اینترانت" و "دانشگاه صنعتی شریف" از پس قسمت "شهرهای بازدیدکننده" می گذشت!

موسیو بیان جــــــــــــان، نکند شما یک سامانه جغرافیایی جدید کفش کرده باشید؟! نکن، این کارها آخر عاقبت ندارد، می آیند به جرم شهرخواری می اندازندند توی حصر خانگی ها! البته زیاد هم توفیری ندارد، نمونه اش هم دادگاه همین آقای "بــــــــــــــ ــــــــــــز" چه شد؟ هیچی. آخر جلسه های دادگاه آمده گفته: کلا چند؟ حساب کنید، ما هم واریز می کنیم!

موسیو بیان گرامی، به خدا آمار بازدیدکننده های رباتی برای من از آب بینی شتر آبی هم بی ارزش تر است! به پیوند مقدس جومونگ و بانو سویا سوگند اگر رتبه ی یک الکسا را در دستان راست و ابر سرورهای گوگل را در دستان چپ من قرار دهید، آن ها را به سرعت با این وبلاگ تعویض می نمایم! پس چی فکر کردید؟ گذشت دیگر آن زمان، که تو حیاط یا تو وان، می شستیم با پودر و آب، خشک می کردیم تو آفتاب!!! (خب آفتاب مسافرت، آهن را تاب می دهد، چه برسد به سر و کله ی من کلنگ!)

جدا از شوخی، یک تار موی این وبلاگ را چه؟ الان دنبال چی می گردی؟! وبلاگ مگر مو دارد؟ والا صاحب این وبلاگ هم به سختی روی کله اش مو دارد چه برسد به وبلاگ! آقا جان، خانم جان، اینجا را می خواهیم معاملات ملکی باز کنیم! صرف نمی کند، یک تبلیغی، معرفی ای، چیزی. این طور که نمی شود! بازار کساد است، زن و بچه ی نداشته یمان فردا نمی گویند این وبلاگ را به دو جو و ارزن بفروش، بزنیم به یک زخمی؟ آب می شود یا نان! باور کنید یک عدد "مای بی بی" هم نمی شود برای فرزند نداشته ام. پس قربان دستتان، یک عدد یا دو عدد آستین بالا بزنید، برویم برایم خواستگاری؟؟ نه خانم، نه آقا جان، چه دل خجسته ای داری ها، برویم یک خواننده گیر بیاوریم. فیسبوکی، اینستا گرامی، تلگرامی، هر چی... آ ماشاالله. آره کلیک کن. نه اون دکمه ی قرمزه نه، اون می بنده!

دیگر این که باز ما دو روز نبودیم، یکی ضربتی زده و آن یکی ضرتبی برگردانده تا این یکی نوش کند! سرکار خانم گردان، چرخشی، مدوری زاده، پیچ پیچکیان، حول محور عمودی به شدت گردنده، فرفره و مخلص کلام، ای به شدت ضرباننده، آن چادری را که پر کمرت بسته ای کاش به تک زبانت می پیچیدی که شیخ ما چنین گفت:

این مدعیان در طلبش بی خبرانند

کانرا که خبر شد، خبری باز نیامد

نه این که هر چند مدتی خبرهایی از این دست بیاید، که میلیارد درغاز دادند گفتند بیا برای ما یک خواننده زن معروف بشو، اما من قبول نکردم! یک جور می گوید انگاری این ها را آن ور آب ریخته اند کف آسفالت، فقط باید خم شوی و یکی خوبش را برداری! آدم خوب است اگر دیگران را برای پوشیدن لباس نامریی مسخره می کند، حواسش به اخلاق لخت و پتی خودش باشد، اعصاب هم خوب چیزیست ای کسی که از بس دیگران برایت ارزش ندارند اسمشان را بلد نیستی اما عکس های لخت و عورشان را دید زده ای یا فیلم هایشان را دنبال می نمایی! (ما که ندیدیم، ایشان تعریف کرده اند، ما هم نقل قول می نماییم)

ای به میکاپ آنجلی جان اهمیت دهنده، ای در سخنرانی ها ضربت وارد کننده، ای پیشنهادهای میلیاردی را رد کننده، ای ما که اسم شما را بلد نیستیم شرمنده! مادام میس ایز ال...........نده! کمی اعصاب و روان داشته باش! با مادر ملت هم کاری نداشته باش.

آدم این سریال معمای شاه را که می بیند، فکر می کند کدام ملت این همه گذشته ی چندگانه داشته؟ به خودش امیدوار می شود. ماشاالله هر که فیلم تاریخی می سازد، تاریخ را هم می سازد!!

سریال کیمیا، ستایش، باران، سوسن، گل پری، و .... که دستشان درد نکند، برادر صدا و سیما، یک سریال "غلام قلی" ای "شاپور" بی مخی و از این قسم سریال ها هم بفرستید روی آنتن، به خدا دعا گویتان خواهیم شد!

شاید یک روز مراتب سریال سازی در بلادهای دیگر این دنیا از جمله ایادی کفر و سرزمین های دیگر و ایران عزیز را برایتان مفصل شرح دادم!

پی نوشت:

1- آدم خوب است اخلاقش مانند عکس های افتر بی فورش نباشد!

2- اینجا و اینجا برای کسانی است که می خواهند بیشتر ابعاد قضیه را کش مالی نمایند!

3- برادر صدا و سیما، اگر تلگرام این همه بد است، چرا بعد از هر بخش خبری، تلگرامتان را می چپانید توی چش و چال بیننده ی بی گناه!

4- خداوند عالم خوب می دانسته به بعضی ها، چه فامیلی ای بدهد!

5- تمام اعضای تن و جانم فدایت موسیو بیان، دست این ربات را از سر وبلاگ ما کوتاه بنما، بیا واقع بین باش، باشه؟ باشد؟ کن یو اسپیک اربیک!!

6- تجربه ثابت کرده، الف، علیخانی سلطان برنامه "نشسته زار بزنیم" است، اما در هفته های کنونی "دکتر محمود" با اعلام خبر کاندیداتوری مجددشان، گوی سبقت را از جناب الف.عین ربوده اند! الهم الغوث ! خلصنا یا رب، یا رب هستی؟ الو؟ صدا میاد؟

7- آدمیزاد مفید باشد و مشهور نباشد بهتر از این است که مشهور باشد و مفید نباشد.

8- اگر وضع مالی جومونگ کمی بهتر بود به جای بانو سویا با بانو "گوشت چرخ کرده" ازدواج می کرد. این ها از عواقب وبلاگ نویسی است! گفتم که گفته باشم.

  • بازدید : ۱۲۲۲

تعداد نظرات این پست ۵۳ است ...

۱۰ آذر ۹۴ ، ۱۵:۳۱
عالی بود این پست!
چقد تیکه انداختید به این و اون های بنده خدا!!!
مخصوصا بیان.. من یه چند مدتیه قدرت خدا صدتایی بازدید کننده از روسیه دارم! والا ربات ها هم روزی صد بار به وبلاگها سر نمیزنن!!
مورد سه هم خیلی عالی بود! مخصوصا این برنامه مجله خبری..
با سلام و درود. بی خودی انداختیم تقصیر بیان! خواهر یلدا، ضمن خوش آمد و تشکر، ما قلبمان باتری دارد، کمی یواش تر خبر دهید. زهریمان آمد توی حلقمان!
جدا از شوخی: نظر لطف شماست.
۱۰ آذر ۹۴ ، ۱۵:۳۵
بابا بگذارید پست شود. هنوز دارم ویرایش می نمایم! الهم الاول و الآخر خودتی! ما را فقط فراموش ننما.
الهم، شفا به این جنابابانی که برای خودشان دیدگاه می نویسند عنایت بفرما، بلند بگو آمین لال از دنیا اثاث کشی ننمایی. آمـیـــــــــــــــــــــــــــــن.
۱۰ آذر ۹۴ ، ۱۶:۰۵
:))))))
حول محور عمودی به شدت گردنده :))))))))))
به جان خودش افقی رو نمی شد تصور کرد! مجبور شدیم عمودی کار کنیم!
۱۰ آذر ۹۴ ، ۱۶:۱۲
عالی بود :)))

واقعا خدا می دونسته به هرکی چه فامیلی بده :| دیگه داره از شدت اعتماد به سقفش, سقف آسمون هم رو سرمون خراب میشه :| :| تو خونه شونم ک آینه ندارن. مانکـــــــــــــــــــــــــــن عاخه؟؟؟ :|

بانو گوشت چرخ کرده :))))
بانو راسته و فیله و اینها حتی
راسته و فیله که ماسه امپراطورهاست! نهایت به من کلنگ و جومونگ مشنگ از این پروتیین مصنوعی ها برسد. سوسیسی، کالباسی، آشغالباسی، چیزی!
۱۰ آذر ۹۴ ، ۱۷:۲۶
:)) عجب ها
من فکر میکردم این بانو ال نده بعد از تغییر پوشش وحواشیش وکلا فک کردم قدری آدم شده :/

بعد این قضیه ی تلگرامم خیلی باحاله از 5تا خبر 4تا ونصفیش راجع به کانال های غیر اخلاقی تلگرام و فیلترینگ تلگرام آری یا خیر و توهین مدیر تلگرام به ایران و ایرانیه
بعد پایان بخش خبری میگه اگه میخواید به روز ترین خبرهارو داشته باشید در کانال تلگرامی ِما که آدرسش رو سایت هست عضو بشید
بانو ال....نده هستند دیگر، ال نمی دهند!
۱۰ آذر ۹۴ ، ۱۷:۴۷
پیشنهاد میلیاردی رد کننده :))
با فیلم تاریخی، تاریخ سازنده :))
عالی بود اینا =))
شدیدا طرفدار مورد هفتم. ینی شدیداااااااا
رباتم که اصن نگفتنم‌بهتر است...
چندین مورد از هند و چین و بوسنی و هرزه گوین و فلان نا کجا آباد و بیسار جهنم دره هم مشاهده شده است.
اللهم ... اخرج ید الربات من ابواب الوبلاگنا
اخرج، الهم هر چه سریعتر!
۱۰ آذر ۹۴ ، ۱۹:۳۲
سلام .
وبلاگ خوبی داری ، این سبک نوشتن رو خیلی دوست دارم و حس خوبی بهم میده .
احساس میکنم یه جورایی مثل من می نویسی و فکر میکنی ...
خوشحال میشم بهم سر بزنی ...
راستی ! تبادل لینک هم میکنم ...
هر چند که این نوع دیدگاه توسط بیان به عنوان هرزنامه تشخیص داده شده اما من که با در و دیوار دستشویی هم صحبت می کنم، دیگر برای این کامنت که داستان می سرایم! من هم همینطور دیدگاه و دیدگاه گزار عزیز. خوشحال می شوم. اما با خوشحالی بقیه.
۱۰ آذر ۹۴ ، ۱۹:۴۵
خخخخ زیبا
:))
۱۰ آذر ۹۴ ، ۲۰:۰۶
وااای عالیییییی خیلی خوب بود 
خیلییییییی
:-)
منم همین نظر رو دارم داردارشی (پاسخ از جانب میم، به نمایندگی از من!)
۱۰ آذر ۹۴ ، ۲۲:۳۸
با توجه به اینکه به کل با اعتماد به سقف بالایی معتقدم که حس شوخی شناسی ام بسیار عالی کار میکند، اما متوجه نشدم که چه خبری داده ام که قلبتان ریخته تو دهانتان!!
چی شده؟ اگر منظورتان پاسخ به کامنت اول است باید بگویم که من در حال ویرایش پست بودم و وقتی به انتها رسیدم دیدم علاوه بر نوشته خودم یک عدد کامنت هم موجود است! البته بسیار خوشحال شدم :))
۱۰ آذر ۹۴ ، ۲۳:۰۶
اخیرا به من برای بازی توی ارباب حلقه ها  پیشنهاد شد که من رد کردم و کل پروژه کنسل شد، وگرنه الان سلبریتی بودم! این رو هم قبول نکردم چون دلم خواست! :|
پست واجب شدید پس! یعنی چه که قبول نکردید! این جامه وبلاگ نویسی به درغاز هم نیرزد!
۱۱ آذر ۹۴ ، ۰۰:۰۳

کلنگ جان نگو به فـتا خواهشمنـدم ازت :)

میشه برایِ من یک عدد شوهرِ راسته گوشفندی جدا کنی ببرم؟ بی زحمت:)

روی چشم، عزیزان دل برادر یک عدد شوهر اسکلت داریم، مال یک قصاب دکتر بوده! صبح به صبح محض عبرت سایرین آویزان می نموده دم ویترین! بپیچم؟
۱۱ آذر ۹۴ ، ۰۰:۱۷

این اکازیونی که می فرمایین رو بدین به عنوان عبرت برای درخواست کنندگان بعدی شووَر ب ِ اویزیم به کلنگِ پر مهرتان :)

این فتا جون اینا بیان بوسه گاه ،کلنگ، زیر بنایِ خانه ابدیت رو می کنم من :)

چه کاریست خانم جان! این ها بس که می آیند اینجا و می روند کلا پاتوقشان اینجاست! این شتر سال هاست که دم در این کلنگستان خوابیده، حتی پیش از افتتاحش! باشد نخواستید مشکلی ندارد، هفته بعد یک سری جنس جدید برایمان می رسد!
۱۱ آذر ۹۴ ، ۰۰:۱۸

دوست ممنونت میشم به جایِ هنگامه دیوانـگی ، تلاقی ِ متلاطم رو پیوند کنی :) مرسی

اینم ادرسش warpthebrain.blog.ir

هر دوتایش باشد مشکلی دارد؟
۱۱ آذر ۹۴ ، ۰۰:۲۵
چقدر واژه تو کله تون جمع شده حس میکنم دست که میبرین رو کیبرد همه پشت سرهم شلیک وار و گاهی خارج از صف حتی، میریزن رو ورد :))) 
اخلاق خیلی بیفور افتر که هیچ اصلا پزشکی قانونی لازمه واسه احراز!! اهراز؟ اهراض؟ احراض!! O. o(آخه چه کاریه این هم ز و ت و ه)!! خلاصه همان هویت!! 
یعنی گاهی سر شام و نهار هم دارم واژه می پراکنم! مادرم می گوید باید تو را بدهیم به یک ناشنوا ! ما که خیری از تو ندیدیم، بنده ی خدا دست کم تا آخر عمر اذیت نشود که زن تو شده!
۱۱ آذر ۹۴ ، ۰۰:۳۴

اینکه هر دو رو بذارین که لطفه :) و مرسی :)

پس لطف کنید جنس جدید اومد خبرمون کنید آ راستی آف ندارن جنساتون؟ کجاییـن؟

شما بیا صاحب جنس رو هم وردار ببر!
۱۱ آذر ۹۴ ، ۰۰:۴۵
مامان منم میگه تو رو باید بدیم به یکی که دوتا گوش باشه کلا :)))) کلا با آقای دال بخاطر همین خوب گوش کردناش میساختم :)))) منم که حرفام تموم میشد اون میگفت خببب تعریف کن.. آخ که چه کیفی داشت:))) 
بله. داشتید تعریف می کردید. ! کجا بودید؟!
۱۱ آذر ۹۴ ، ۰۰:۵۷
ببین، من و الهام چرخنده و گلشیفته رو کجا میبرید کلا؟ :|
به انضمام خودم قرار است پرتاب شویم به اورانوس!
۱۱ آذر ۹۴ ، ۰۷:۰۵
خانوم گوشت چرخ کرده! :))))))

وای عالی بود..خیلی نوشته هاتون رو دوست دارم :))
دیگر با این گرانی ها همین بانو سویا را هم نمی توان زیاد رویش حساب کرد!
۱۱ آذر ۹۴ ، ۱۳:۰۷
والا ما که از پس این همه سال نوشتن! از وقتی اثاث کشی کردیم به اینجا نه کسی می آید! نه می رود! نه کامنت می گذارد نه کامنت می گذاریم! تعطیلات رسمی! باز دم  همان فیس بوک گرم!!

امثال این چرخنده خانوم باید هم اینطور بچرخند!!
این تلویزیونِ به شدت ملی هم که واقعا سرافرازانه داره پیش می ره و می ترسم همینطوری پیش بره سرش به سقف آسمان هم بخوره و دیگه کسی قدش نرسه ببیندش!!! ان شا الله!!
اگر صاحاب اینجا را می شناختم می گفتم دست کم یک پارتی بازی راه بیاندازند بلکه چهار نفر هم مطالب دیگران را بخوانند! پرشین بلاگ یک خوبی داشت مدیرش دست کم یک چارواداری بار آدم می کرد! تلویزیون ملی کم کم دارد به تلویزیون جزیره مگ مگ و دوستانش تبدیل می شود که از زمین و آسمان با یک لوله می آمد بیرون!
۱۱ آذر ۹۴ ، ۱۵:۳۰
بانو گوشت چرخ کردههههههه.واااااااااااااای چقد باحال بود این قسمت.
پی نوشت هات رو دوست دارم.افتر بی فورو خوب اومدی..
شایدم شایدم هم قلمراد پسری در مزرعه بسازن یه روز
سریالها رو هرچه زودتر شرح بدههههههههههههه.
حنا در مزرعه بس بود، بگذارید دست کم قلمراد در کوهستان باشد! ا وا، هایدی در کوهستان بود که! برود مدرسه شبانه روزی چطور؟ چی؟ جودی ابوت آن جا هست! بابا یک بار خواستیم ما جماعت ذکور یک جا برویم اگر گذاشتند؟
۱۱ آذر ۹۴ ، ۱۵:۳۲
دوست عزیز خمار مستی
کامنت به شدت باحالی گذاشتی .دمت گرم
به شدت از این که دیدگاه های دیگران هم خوانده می شود خوشحالم. :))
۱۱ آذر ۹۴ ، ۱۹:۰۱

چی بگم الان ؟!

عالیییی بود این ! :)))

این پست دیگه ته ِ ته ِ ـش بودا :دی

یعنی ته ته؟ ته دیگ؟ ته دیگ سفت! آخ ته دیگ نرم. اونم برای ته چین. گشنه یمان شد!!
۱۱ آذر ۹۴ ، ۱۹:۵۰
چه جالب !
سبک نوشتاری قشنگی دارین . خوشمان آمد  :)
دیگر آن قدر ها هم تعریفی نیست. شما قشنگ می بینید.
۱۱ آذر ۹۴ ، ۲۱:۵۴
بعله که خوانده میشود.
و فهمیده میشود که آدمهای باحالی میان اینجا
ایضا باحال مث من.(پی نوشت:باحالی از خودتونه.خواهش میکنم انقد تشویق نکنید دستاتون درد میگیره)
محکم تر. اون ته تهی ها، آهان دیگه، دست، دست!
۱۲ آذر ۹۴ ، ۰۰:۲۷
نه خسته کلنگ جان
مثل همیشه عالی می نویسی و روح و روان آدمو شاد می کنی :)
این آمار دانشگاه شریف هم فکر می کنم غلطی نباشه:) من که خودم از قبل خواننده وبلاگت بودم  با آی پی شریف کانکتم و آدرس وبتو به چند نفری از بچه ها دادم. اگر آنها هم به چند نفر داده باشند همین میشه:)
اون لینک خبر خانم ال..ده رو هم خیلی بجا بود که گذاشتی،قبلش سرچ کرده بودم ؛ هر چه بود یا مطلب طنز بود! یا بازتابی از دیگران بود به واکنش این خانم به اون دوست!
والا شما رو باید گفت حسته نباشید! با این طول و دراز نوشته های صد من یک غاز من!
۱۲ آذر ۹۴ ، ۰۱:۰۷
:)
طولانی بود ولی
دیگر خیلی از سر و تهش زدم شد این!
۱۲ آذر ۹۴ ، ۱۲:۰۴
چقدر خوبه کلنگ خان که اینجا دوستان هنوز صفای وبلاگ نویسی رو دارن وهمین که حتا نسبت به کامنتهای دیگه واکنش میدن خیلی خوبه
ممنون "دخترخوب"
قبلا تر ها که وبلاگنویسی سر و سامون داشت خونه ما هم همینطور بود (زبون درازی)
بله. واقعا تمام هدف از نوشتن هم همینه که دیگران را به خواندن و اندیشیدن دعوت کنیم. تبریک می گویم. شما به صورت دقیق سیصدمین دیدگاه را برای من ارسال نمودید. من با خود کلنگم قرار گذاشته بودم هر که سیصدمین دیدگاه را برایم فرستاد یک پاراگراف از ایشان را در پست بعدی ام به متن پستم اضافه نمایم! اگر مایل به ارسال این متن می باشید لطفا آن را از قسمت "تماس با کلنگ" برایم ارسال نمایید!
۱۲ آذر ۹۴ ، ۱۴:۳۵
کسی ب شما گفده خعلی خوب و باحال و طنازانه و کلن همه چی مینویسین؟!
بزززز و خانوم گوشت چرخ کرده عالی بوووووود=))
فقد من الف عین رو متوجه نشدم راستش!!
الف.چ رووووو!!
در سطر بالایی اش نوشته شده الف علیخانی! باز هم متوجه نشدید؟!! احسان عین چطور؟!! نه باز هم نشد؟ به یک عدد دیوار جهت کوباندن سر نیازمندیم. دوستان بسم ا...!
۱۲ آذر ۹۴ ، ۱۷:۲۵
واس همین شوما نباست ما رو فراموش کنید
چرااااا؟؟؟
چون ما جزو مشتری های قدیم کلنگستان بودیم
آره...اینجوریاس
ما که ارادتمندیمان به شور شیرین ثابت شده است. این وبلاگ کلنگی هم قابل شما را ندارد. :))
۱۲ آذر ۹۴ ، ۱۷:۵۸
خودت میدونی وبلاگت بی ارزشه حوالش میدی به ما...چیزای باارزشتو تعارف کن اگر راست میگی...
شوخی کردم...دمت گرم/فدایی داری/سربازتم
چشمانم دارد گردالی می چرخند! مریم بانو جان، چرا میزنید!
۱۲ آذر ۹۴ ، ۱۸:۰۹
کلنگ جان مشورت تحصیلی برای ارشد هم میدهید؟؟؟
بسی ما را گیج کرده اند عده ای
والا اگر سر در بیاورم، حتما، اما بعدها نیایی نگویی طرف کلنگ بودها! گفتم که گفته باشم!!!! بابا غلط کردم! هیچی نگفتم! شوخی هم سرش نمی شود، چرا سنگ پرتاب می کنید!
۱۲ آذر ۹۴ ، ۱۸:۲۰
مطمئن باش که بعدها نمیگویم...مطمئن باش...
چون از همین الان میگویم...:)

شما راحت باش، از دیروز هم بگو!
۱۲ آذر ۹۴ ، ۲۰:۵۵
ممنون شما لطف دارین و زیبا خوندین :)
حستان مستدام :)
شما هم همین طور. تشکر.
۱۳ آذر ۹۴ ، ۰۷:۳۶
سلام، بسیار لذت بردم، مرسی..... مرسی 
پستهای شما از این پستهایی هست که نمیشه واسش جمله منتخب انتخاب کرد.همش عالیه :)))))
آمار بیان به نظرم کمی مشکل داره، واسه من ای پی خود شما رو زده بود، آمریکا!!! 
کل متن عالی، بازم مرسی 
البته آی پی ها را نمی دانم اما فکر می کنم درست باشد ولی در تعداد کمی مشکل وجود دارد!
۱۳ آذر ۹۴ ، ۱۱:۲۹
عاقا با اجازه یه انتقاد کوبنده میکنم :|
فونت وبلاگتان XL  و XXL و XXXL  رو هم رد کرده و من چشام لِنزِ واید(wide)  نداره. 
تازه هِی باید scrolldown بکنم تا به اخر پست برسم( استهلاکِ موس میره بالا و عمرش کم میشه خب)

همین دیگه :)))
استهلاک موس رو بچسبم یا چشم برخی از خوانندگان که چشمانشان فونت های زیر دو ایکس لارج را نمی بیند! خدایا می بینی! انداخته ای مان وسط هی دارند می کشند! دکتر هم که اعلام کاندیداتوری کرده کمپلت دارد منفجر می کند!
۱۳ آذر ۹۴ ، ۱۴:۴۸
=))))))))
نه دیه انقدرام خینگ نیسدم!من فک کردم ی شخصیت سیاسیه عاخه!دمبال سیاسیونی بودم ک الف عین باشن:))))
من دنبال سیاسیونم! همین دکتر برای هفت پشت جد و آبادمان بس است!
۱۳ آذر ۹۴ ، ۱۷:۲۹
نه عاقا مشکل حله.  اوندفه با لپتاپ بودیم و چشمان زیبایمان :| سرویس شد. ولی حالا با گوشی، بسیار دلنشین مینمایید :))

خلاصه اینکه؛ مطرب بزن همین ره که میزنی. 
خب خدا رو شکر، عزیزان از جناب آقای مومو در خواندن تبعیت نمایید!! با گوشی یا تبلت ببینید!
بسیارعالی بود. لذت بردم. سپاسگزار از حضور جنابعالی در وبلاگم. 
سلامت باشید. شما لطف دارید.
۱۳ آذر ۹۴ ، ۲۲:۵۱
سلام و رحمت خدا برشما


وبلاگ مشترک ما به روز شده، خوشحال میشیم سربزنید:)

موید و منصور باشید

http://dar-masire-zan-boodan.blog.ir/1394/09/13
۱۴ آذر ۹۴ ، ۱۹:۴۹

عالی بود ...

 از گوشه گوشه اش تیکه میچکید!!!

جمله ی قشنگی بود این: " اگر دیگران را برای پوشیدن  لباس نامریی مسخره میکند ، حواسش به اخلاق لخت و پتی خودش باشد"

بیان طنازانه ی زیبایی دارید......

قربان دستت این گوشه تیکه نخورده، یه قلمو بکش، آره همین جا! آخیش، به همه تیکه رسید؟ خب خدا رو شکر!!
۱۴ آذر ۹۴ ، ۲۱:۴۴
واای خیلی با حال بود چقد خندیدم ب منم سر بزن خوشحال میشم
نمی گفتید هم آمده بودیم ها! ما اسممان غلط انداز است!
۱۶ آذر ۹۴ ، ۱۹:۲۳
سلام
سرگیجه گرفتیم از این همه آسمان و ریسمان های به حق.
خداوند همه را به راه راست هدایت کند ...
راه راست دیگر پر شده، جا ندارد. لطفا اصرار نفرمایید حتی شما دوست عزیز!
۱۷ آذر ۹۴ ، ۱۱:۴۸
همه ی متن یه طرف شماره 4 یه طرف:)
فرد مورد نظر هم خودش یه طرف!
۱۸ آذر ۹۴ ، ۱۵:۲۴
سلام غلام قلی...
قبول کن اسم غلام قلی بیشتر از کلنگ بهت میاد
ثبت احوال آشنا دارم واسه تغییر اسم و رسمت ها آ آ
به نام خدا، غلام قلی هستم، شش ساله از کلنگدونی!
۱۹ آذر ۹۴ ، ۰۸:۰۶
سلام غلام قلی
چرا آپ نمیکنی؟بسکه حول محور اون خانوم گردیدیم دیگه روده هامونم پکید.
بانو گوشت چرخ کرده رو هم به جای سویا ریختیم توی واویشکا وجاتون خالی با سیب زمینی ومخلفات خوردیم.
دس بجنبون
دروغ چرا؟ سویا؟ گوشت چرخ کرده!! مایه داری هم خوب چیزیست ها! ما که وسعمان خیلی بالا می رفت آخرش سیربابیج بود، آن هم هف هش سال پیش الان نون خالی میزنیم با رب آلوچه!
۱۹ آذر ۹۴ ، ۲۰:۱۱
من چرا تا حالا وبلاگ شما نیومدم؟؟؟!!!!!!! عجیبه واقعا!!!
" دکتر محمود" منظورت احمدی نژاده؟؟؟؟؟ کاندید چی قراره بشه؟؟!!!!!!!!! بعد رد صلاحیت نمیشه یعنی؟!!!
نه منظورم دکتر محمود مرکل هستش. فرزند بانو مرکل، رد صلاحیت، ایشان خودشان با تراکتور از روی صلاحیت رد می شوند، آره بانو، این طوری هاست!!
۱۹ آذر ۹۴ ، ۲۱:۵۸
فیلم های تلوزیونمون اسمشون یه کلکسیون کامل از دخترا شده:)
بانو سویا رو خوب اومدی:)
یک کلکسیونر هم پیدا نمی شود این کلکسیون را بپسندد!
بانو سویا را من نیامدم که، جناب جومونگ آمدند ایشان را !! خودم هم نفهمیدم چی می گم، نترسید، خطر جانی ندارم!
۲۰ آذر ۹۴ ، ۱۲:۴۴

من زیاد از سیاست سر در نمیارم شکر خدا!! :) 

ولی به نظرم همه شون یکی هستن... زیاد فرقی ندارن !!!!! :/

مگر من سر در می آورم؟ والا شک دارم که خودشان هم از کارهای خودشان سر در بیاورند!! :))
۰۶ بهمن ۹۴ ، ۲۰:۳۶
نوشته خوبی بود خوشم اومد .حالا اقایی که از دست این ادما تو سرتون مو نمونده ودنبال زن میگردین.درسته همه اینا واقعیته ولی همیشه ادما خوب بیشتر از ادما بد هستن پس امیدوار باشین .جالب بود
چه خوب. :)
۰۶ بهمن ۹۴ ، ۲۰:۴۶
واقعا میخواین برم خواستگاری ؟؟منتهی خانه سالمندان
داستان این خواستگاری چی هست حالا؟ من گفتم یا در متن نوشته؟
۰۶ بهمن ۹۴ ، ۲۰:۵۰
در متن البته یکم زیادی سنتون زیاده.ازتون این حرفا گذشته بابابزرگ
این سن من هم معضلی شده برای من ها!
۰۶ بهمن ۹۴ ، ۲۱:۰۰
خیله خوب باشه بهتون نمیگم .نوه هاتون که میگن حالا منم بگم طوری نمیشه

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی