در فضیلت گریه و زاری در حصول فالوور

دختری را شنیدم که در پیشه مدلینگ، فشن، دماغ سر بالا، مو همچون سیم‌افشان، خلاصه با کمالاتی چند و جمالاتی بسیار، چندین صوت و تصویر از گریه و زاری جدید بگرفتی و در اینستاگرام منتشر نمودی، گفتی اگر آن ساسی مرا بگرفتی که بقیت عمر به گوشه بنشینم وگرنه که باید سایر اعضای جانم را که هنوز نتتوییدم، تتلویی بتتویم تا شاید تتلو را دریابم که واج‌آرایی نیز  بسیار دارد و ورا نیز تتو فراوان است. اگر این نیز نگرفت دست‌کم دنبال‌کننده‌های اینستاگرامم را فزونی بخشم که این نیز خود گوهری باشد،

انصاف ازین ماخولیا چندان فرو گفت که بیش طاقت گفتنش نماند، گفت ای کلنگ تو هم سخنی بگوی از آن‌ها که دیده‌ای و شنیده‌ای، گفتم:

آن شنیدستى که در اینستای1 دور

دختری از عشق ساسی بود کور

گفت عقل دخت ساسی دوست را

یا دیازپام خوب کند یا خاک گور !!

ای به دوست‌پسر اهمیت‌دهنده، ای در اقصی نقاط بدن، تتو کننده، ای ستاره جدید جماعتی بی‌کار در اینستاگرام سرکار خانم چرخنده! ببخشید اشتباه شد، از بس که این خانم چرخنده همه جا حضور معنوی دارند. خلاصه این که خداوند بزرگ شفای عاجلی عنایت فرماید مسلمین را به ویژه این چند میلیون دنبال کننده را که هر روز به یک سمتی ولایمت‌مداریشان را هدایت می‌نمایند. به قول "رضا مارمولک" در فیلم "مارمولک" خدا که فقط متعلق به آدم های خوب نیست.خدا، خدای آدم های خلافکار هم هست، ...

 در فواید خاموشی

تنی چند از بانوان را در جاخنده‌ای ببردندی و از ایشان بخواستند تا به زور اندر هم که شده، چهل و پنج دقیقه خندیدنی. تا مردمی را خندان نمایی. سخنوری رنگ دندان این بانوان بدید و هیچ تاب نیاورد. در جمله فرمود تا جاسخنرانی‌اش را بیاوردند و نطقی رسا ارایه نمود تا باشد که دامن اسلام و مسلمین بیش از این در خطر نیافتندی.  سالار تی‌لی‌فی‌زیون را هنوز ندایی برنیامده، چون برآید ببینیم این قایله به کجا ختم شدندی. گفتا کلنگ خموش که این وسط تو را جامه برکنند و به دست "فتا" سپارند.

امیدوار بود کلنگ به خیر کسان

تی‌لی‌فی‌زیون جان، به خیر تو امید نیست، شر مرسان

خلاصه تی‌لی‌فی‌زیون جان از این برنامه‌ها پخش نکن، همین فردا پس‌فردا همین بیست تا کانال دیجیتال را هم تعطیل می‌کنند ها، از کلنگ گفتن بود!

پی‌نوشت:

1- اینستای: مراد از اینستای در این مصرع، شبکه بی‌ناموسی "اینستاگرام" می‌باشد.

2- خوبی پیراهن‌های جدید تیم ملی فوتبال این است که پس از فرسوده شدن می‌توان از آن‌ها نیز به عنوان دم‌کنی برای دور قابلمه‌های فدراسیون یا دستمال سفره برای مسافرت‌های تیم ملی استفاده نمود.

3- شب مبعث مجری یکی از برنامه‌های تی‌لی‌فی‌زیون جان مفرح فرمودند در ادامه با ما با ویژه برنامه بسیار بسیار شاد شب عید همراه ما باشید، یک حاج آقایی داشت به مدت دو ساعت حرف می‌زد. دو دقیقه آخر هم که ما خوابمان گرفته بود، یک مولودی خوان آمد خواست یه مقداری بخواند که وقت برنامه تمام شد. نصاب آشنا سراغ ندارید؟ به قول "بهرام رادان" در فیلم "بی‌پولی" برای خودم نمی‌خواهم که، برای بچه‌های شرکت بر‌می‌دارم.!!

  • بازدید : ۳۴۵

تعداد نظرات این پست ۶ است ...

۱۸ ارديبهشت ۹۵ ، ۱۳:۱۴
3. :)))))
برای اونا مفرح و شاد بوده!!!!! اونا با سخنرانی دلشاد میشن لابد!!! :/
یعنی شاد تر و مفرح تر از این هم مگر قابل تصور است؟ مگر داریم؟ مگر می شود؟! چه میگویید! :))
۱۸ ارديبهشت ۹۵ ، ۱۳:۴۷
چه متن سنگینی
یعنی باید جرثقیل بیاوریم! :))
۱۸ ارديبهشت ۹۵ ، ۱۳:۵۱
خیلی خوب بودی کلنگ خان
مثل اغلب موارد


منم نقل قول اول رو دیشب شنیدم تویه یه جمعی که چنان خاله زنکانه بال و پر میدادن موضوع رو که انگاری تو دل موضوع بودن و هرسه بانی این بزم اینستایانه رفیق گرمابه و گلستانشون بودن!!!
خدایی این همه جذابه؟ نمیخوام تقبیح کنم چون به هرحال همه جای دنیا ماجراهای پاپارتزی ها هست!
ولی تو ایران خوده آدمهای نیمچه معروف واسه خودشون قصه درست میکنن تا معروفتر بشه

راستی جاداره یادی هم بکنیم از شیخِ محبوس که قرار بود ساسی خان را به صدا وسیما بیاره!!!! حالا شیخ دربنده و ساسی خان دربندِ طلا و دنیا!!!
به‌به. خمار مستی عزیز. اسم شیخ نیاورید که اینجا فتا می آید می رود! :))
طلا و دنیا را خیلی خوب آمدید!
۱۸ ارديبهشت ۹۵ ، ۲۰:۴۸
ساسی :| خدایی ازین مسخره تر نشنیدم :/
حالا این خوب است، یک وقت دیدی پس فردا همین قضیه آهنگش هم در آمد!
۱۸ ارديبهشت ۹۵ ، ۲۲:۱۲
D:
یعنی کلا اینستای بی ناموسی بنیاد هستی رو برکند
دارم فکر میکنم اگه روانپزشک بودم چقد سوژه برای تِزَم داشتم اونجا
نصاب؟
اُف برشما جناب کلنگ
آف بر من! به جان کلنگ برای بچه های شرکت پرسیدم، آن هم فقط محض شوخی! :))
۱۹ ارديبهشت ۹۵ ، ۰۰:۰۲
D: دیر گفتید چون من به بچه های بالا گفتم ارشادتون کنن:پی
بچه های بالا عجب بچه های گلی هستند :))

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی