از آن رو که مدت مدیدی را میان عشاق جستجو کننده در موتورهای جستجو نبوده‌ام، بر آن شدم تا پاسخ برخی از این جستجو کنندگان برحق را خود بنگارم، باشد که محبت ورود ایشان به کلنگستان را ارجی نهاده باشم. به هر ترتیب در پاسخ به رفتار زشت و زننده‌ی موتور جستجوی گوگل که شما را الکی به کلنگستان می‌آورد، پاسخ شما عزیزان را تا جایی که در توانم باشد، خواهم نوشت.

...

خانم یا آقایی جستجو کرده‌اند: "سوریه و همسایه‌های آن"

گوگل است دیگر، فرق همسایه با همساده را نمی‌فهمد. در پاسخ باید بگویم که با توجه به روابط کنونی میان دولت‌های فخیمه‌ی ایران و سور (سوریه) کشور شوریه از شمال به روسیه، از غرب به اتحادیه اروپا و آمریکا، از شرق به ایران و از جنوب به بشار اسد متصل می‌باشد، والسلام علیکم و الرحمه الله و برکاته.

...

به احتمال فراوان یک عدد پسر نوجوان تلگرامی (مثل پسر تلگرامی یا دختر اینستاگرامی و شبیه به این مضامین) جستجو فرموده‌اند: "فکر عاشقی"

الان یک جای کار می‌لنگد، نه آن قسمتی که چرا گوگل این را به وبلاگ من رسانده، (گوگل از قدیم هم حالش خوش نبوده، به آن کاری ندارم) این که هدف اصلی این نوجوان عاشق پیشه چه بود؟ دنبال این بوده که ببیند فکر عاشقی چیست؟ لامذهب نزده "دانلود فکر عاشقی" که دست‌کم ادم گمان ببرد که دنبال فیلمی، سریالی، چیزی بوده است، همین طوری ناگهان از خواب غفلت بیدار شده و فهمیده ای داد بی‌داد، چرا من فکر عاشقانه ندارم؟ بعد یک مقدار به سرش فشار آورده و دیده باز هم فکر عاشقی ندارد، خلاصه دست به دامان گوگل شده و به گمانم طبق حدس‌های من بعد از خواندن لاطایلات بنده، به کل فکر عاشقی را از سرش بیرون کرده است و به جایش مغزش پر شده از فکرهای پرت و پلا.

...

عزیزی کلید واژه و گل‌واژه‌ی مورد نظرشان این بوده:  "مشمازاده"

مخدوم عزیز دلم، جانم برایتان بگوید، وقتی یک مشمای پسر با یک مشمای دختر ازدواج می‌کند، فرزندی به دنیا می‌آید که آن را "مشمازاده" می‌نامند، البته اگر اجاق دو مشمای مفروض کور نباشد.

...

دختر خانمی مستعد در رشته‌ی والیبال جستجو فرموده‌اند: "چکار کنیم سرویس زدن در والیبال ما خوب شود؟"

عزیز دل برادر، لازم نیست بر خلاف توصیه‌های پیشین دست به تمرین برده و از روش‌های علمی ورزشی جدید بهره بجویید، قرص و دواهای تبلیغی ماهوراه هم بی‌خودیست و فقط شما را معتاد می‌کند. شما فقط وقتی تیم ملی والیبال ایران مسابقه دارد، به سرویس‌های "محمد موسوی" با دقت فراوان نگاه کنید، هر کاری که ایشان انجام دادند، شما انجام ندهید، (کلنگ لقمان، جلد هشتم، فصل سوم) خیر پیش. (لابد برای برخی از عزیزان این پرسش پیش آمده که بنده جنسیت جستجو کننده را چطور فهمیدم؟ خب خیلی مشخص است، شما در گوگل بنویس "راه های ازدواج با محمد" بعد گوگل خودش بقیه‌اش را به شما نشان می‌دهد، همین طوری پیش برود، تا چند سال بعد، دخترها و پسرها، همسر مورد علاقه‌یشان را از دل اینترنت با دانلود می‌کشند بیرون، فکر کن یکی سایت راه می‌اندازد، ازدواج‌دانلود دات کام، پست‌هایش هم این طوریست: شوهر کچل، پولدار، بچه مثبت، دانلود وی‌آی‌پی فقط ده هزار تومان. دانلود "محمدرضا گلزار" در بیست سالگی یک میلیارد و سیصد میلیون تومان، دانلود "محمدرضا شریفی نیا" سه هزار تومان به علاوه‌ی "احمد پور مخبر" به صورت اشانتیون!

...

گاهی پیش می‌آید که برای چند ثانیه گوگل در دسترس نباشد، نه به خاطر کندی سرعت اینترنت یا خرابی دکل یا پارگی کابل یا از کار افتادن سرور، بلکه به دلیل برخورد با جمله‌هایی شبیه به این: "جمله در خیابان خیالیم با ماشین قدیمی"

چی شده؟ هر کسی فهمید به بنه هم توضیح بدهد. نویسنده‌ی این جمله هر که باشد و بتواند آن را اثبات کند، بنده کلنگستان را در اختیارشان قرار می‌دهم تا یک پست کامل درباره اهداف و مقاصدشان از جستجوی این جمله فوق پیشرفته برایمان بنویسد!.

...

عزیزی نوشته‌اند: "اکسکیوزمی به انگلیسی یعنی چه؟"

اکسکیوزمی به انگلیسی یعنی اکسکیوزمی، اما اگر به فارسی می‌خواهید می‌شود، "گوگل من معذرت می‌خواهم، مرا ببخش، آی لاو یو پی‌ام‌سی، چهل، پنجاه شصت هفتاد هشتاد نود صد!! مرگ بر آمریکا، برادر، خدا قوت، ما بیت و چهار ساعت داریم شبکه‌ی قرآن نگاه می‌کنیم! اشتباه شد، به جان شما "انگری" شدیم، کنترل "نروس"مان از "هند"مان در رفت. "اکسکیوزمی، عای واز انگری"! (یک عزیز دل دیگر، کمی پیش‌تر همین جمله را نیز جستجو کرده بود.)

...

پی‌نوشت:

1- آقا یا خانمی فرموده بودند به موتورهای جستجو که: "اگر همیار پلیس باشم"، در پاسخ باید بگویم که آرزو بر جوانان عیب نیست، باش عزیزم، باش.

2- آقا یا خانمی فرموده بودند: "اب گوجه فرنگی را به همراه چه بخوریم؟"، در پاسخ باید بنویسم با زرشک، چرا؟ چون که زرشک مزه دارد، به قول خدابیامرز آقای "منوچهر نوذری" از کی بپرسم؟ از آقای "فرزاد حسنی" بپرس، چه کار داری به کار گوگل؟

3- آیا می‌دانستید گوگل گاهی از اوقات شبانه روز به گاگول تغییر نشانی می‌دهد؟

4- عزیزی فرموده بودند: "بییرزه"، در پاسخ فقط می‌شود از خداوند منان طلب مغفرت و شفای پرسرعت نمود. خدایا توبه، الغوث، المنحنی خدا، الصاف، المستقیم!! لا کج، لا اریب. الو؟ صدا میاد خدا؟

5- "مانند بهار از را می رسد ماه مهربانی و این یعنی آغاز یک حماسه بزرگ"، به گوگل چه؟ به من چه؟ چه کسی کودک را روی اجاق گاز قرار داده است؟

...

بندهای شش و هفت و هشت هم خیلی بی‌ناموسی و منکراتی بودند!

...

9- "هدیه رو بس فرستاد"، نمی‌دانستم با گوگل در و دل هم می‌کنند، این دیگر خیلی جدید بود، یک چیز در مایه‌های "ساعتم رو گم کردم، الان کجاست؟"

  • بازدید : ۳۳۷

تعداد نظرات این پست ۸ است ...

۱۱ مرداد ۹۵ ، ۰۲:۱۸
راستش بعضی وقتا گوگل از بعضی کلمات یه چیزایی رو نشون میده که آدم هنگ میکنه :)
همین که اسباب سرگرمی را فراهم می آورد، ما راضی هستیم، خدا هم از انان راضی باشد !
۱۱ مرداد ۹۵ ، ۰۳:۵۳
سلام خوبی ؟ یه سوال ازت دارم دوست دارم جدی نظرتو بگی به دور از کلنگ بازی های همیشگیت !!
به نظرت نیاز جامعه ی ما الان چیه ؟ چی کم داره ؟ اگه چی باشه مردم بهتر می شن ؟
نظرت برای مهمه چون می خواهم توی کارم ازش استفاده کنم.

با سلام به شما "سلام" عزیز

چه پرسش سختی، به نظرم جامعه ما هم اکنون بیش از هر چیز دیگری به یک بینش نیاز دارد، به اندیشه ای جهان شمول و صلح طلبانه و انسان دوستانه. به اصلاح رفتار (اوه چی شد؟ اینا الان از دست من در اومد؟)
شما جدی نگیرید :))

"سلام" جان خداحافظ :)
۱۱ مرداد ۹۵ ، ۰۹:۰۶
کلی خندیدم اول صبحی
این دوستمون "سلام" هم دنبال قاتل بروسلیه ها!
بروسلی هم مگر به قتل میرسد؟ این الان بیش از نیم قرن است که با اژدها بازمی‌گردد که!
۱۱ مرداد ۹۵ ، ۱۱:۵۰
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
این متنت رو که خوندم خدایی کنجکاو شدم ببینم "مشمازاده" دقیقا یعنی چی!!!!!!!
سرچ زدم تو گوگل دیدم فقط دوجا میشه اثر ازش پیدا کرد یکی همین پستت یکی دیگه هم تو کلنگستان خودت تو یکی از کامنتا!!!! کلی خندیدم! اما انصافا اونی که سرچ کرده دقیقا چی میخواسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گفتم که، پدر مشما، مادر مشما، بچه میشه مشمازاده، اگر قبل از آن پدرمشما و مادرمشما به علت گرانی به مشماپاره تبدیل نگردند!
۱۱ مرداد ۹۵ ، ۱۳:۴۳
از صبح دارم فکرمیکنم یه خواننده ای بود اسمش مشمازاده بود
الان یادم اومد شماعی زاده بوده:|

این بنده‌ی خدا آهنگساز، خواننده، سلبرتی، ... همه چی بود، همین یک رقم رو نبود فقط ! :)
۱۲ مرداد ۹۵ ، ۱۴:۲۴
ای آقا برید خدا رو شکر کنید با آبرو سرچ میشید:))))

آخه من نمیدونم" جدیدترین اخبار درگیرهای داعش" به من چه؟!-___- یا من و به " استخدامی دام و طیور؟؟!"
بابا ملت دنبال یک لقمه نان حلال از پشت دام و طیور هستند، از این با آبروتر مگر داریم؟ والا آزمون تخصصی مرغ و جوجه هم بگذارند، من یکی که امیدی به قبولی در آزمون ندارم. این قدر دست زیاد شده که نگو. بند پ هم که جای خود دارد !
۱۲ مرداد ۹۵ ، ۱۵:۳۹
کلنگ تو محشری:))
خداییش چطور اینا رو سوژه میکنی و اون هم با این اب و تاب تعریف میکنی:)))

با اجازه در پیرو کلنگ تو محشری باید جمله سرتاسر کلیشه و مقوایی را بگویم:
"شما هم از همه سری، شما یک افسون گر می باشید، با غول و پری... " !!

این ها که سوژه را درست می کنند کارشان سخت نیست؟ جدی؟ :))

۱۳ مرداد ۹۵ ، ۲۱:۰۰
حساب کاربری ۱۵ میلیون کاربر تلگرامی هک شد. دانلود شماره تلفن به همراه مشخصات :

دانلود اطلاعات ۱۵ میلیون حساب کاربران ایرانی تلگرام
این هم نوبر است! اسم ناشناس، نشانی وب ناشناس، متن وارد شده: نامربوط! اسپم هم اسپم های قدیم!

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی